Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Karneval

(Veronika Hubková, 3. 3. 2019 22:35)

Letošní karneval se moc povedl. Děti byly šťastné,co víc si přát. Celému týmu MŠ děkujeme za krásně strávené odpoledne.

Myšky

(Barbora Křimská, 8. 1. 2018 11:11)

Krásné fotečky, sleduji pravidelně. Moje velké poděkování patří paní učitelce Jitce Košťálové a paní učitelce Jitce Schöppové za skvělou práci s dětmi ve třídě myšek.

Děkujeme

(Janošková Helena, 29. 6. 2016 8:40)

Rok nám končí
a já chci poděkovat našim paním učitelkám ze Včeliček: paní Hance Sekerákové a paní Ivě Slunčíkové za celoroční práci a trpělivost s jejich leckdy rozlítanýma Včeličkama :)
Děkuji moc a snad nám vyjdete i v Krtečkách :)

Poděkování i všem ostatním učitelkám, kuchařinkám, uklízečkám......
Pěkné a klidné prázdniny vám všem
přeje Janošková Helena

Vystoupení Včeliček na náměstí dne 29.11.2015

(Janošková Helena, 30. 11. 2015 9:00)

Děkujeme učitelkám ze Včeliček,
paní Sekerákové Hance a Slunčíkové Ivě,
za přípravu krásného vystoupení a
trpělivost s našimi dětičkami.
Plavalo vám to - RYBIČKY - perfektně.
Děkujeme!!!
Janošková Helča

Vánoční besídka

(Janošková, 10. 12. 2014 12:03)

Touto cestou děkuji, snad za všechny rodiče, za krásnou a milou předvánoční besídku. Dětičky si to moc užily a rodiče jste moc potěšili.
Ježíškovi pak děkujeme za krásné dárky pro dětičky.

Klidný předvánoční čas a Krásné Vánoce
všem v Beruškách a celé MŠ
přeje Janošková Helča

Díky Hani, že tu i nadále jsi!!

(Michaela Maňáková, 9. 9. 2014 23:43)

Vážení rodiče,
na pondělním SRPŠ padla zmínka o údajných nepříjemnostech s jedním chlapcem, resp. jeho rodiči, z bývalé třídy Žabiček. Bohužel se tito rodiče na schůzku nedostavili, ráda bych tedy zareagovala alespoň touto cestou.
Na začátku prázdnin se rozlétla až za hranice města Žlutice zpráva o tom, jak bylo údajně jednoho dne ublíženo jistému chlapci z tehdejší třídy Žabiček, kterou vedly paní učitelky Hanka Sekeráková a Mgr. Klára Humlová. Celý ten kolotoč kolem této aféry nás rodiče velmi pobouřil!! Jelikož se o tom hodně mezi rodiči hovořilo, dovolím si mluvit i za ostatní rodiče, s nimiž sdílíme stejný názor. Rádi bychom se k tomu také vyjádřili a vše uvedli na pravou míru…

Vážení rodiče milého chlapečka!
Škoda, že jste nedorazili na SRPŠ! Sice jsme tehdy u zmíněného problému osobně nebyli, stačily nám však informace našich dětí. Bylo to totiž přesně naopak! To NAŠE děti byly celý minulý školní rok neustále terčem fyzického násilí Vašeho chlapce, kdy fyzické napadání bez ohledu na pohlaví, bylo na denním pořádku! Na procházkách používal v lese i klacky a vysloveně provokoval. To NAŠE děti chodily téměř denně domů a vypravovaly, komu zase Váš chlapec ublížil a kdo od něho dostal. My rodiče jsme to celou dobu nelibě trpěli a doufali, že se chlapec jednoho dne změní k lepšímu. Každé dítě je jiné, prochází jiným vývojem, každé dítě má šanci na nápravu. Dle našich dětí se naše paní učitelky vždy snažily chlapci vysvětlit, že se takovéto věci nedělají a dle našeho pohledu se vždy k němu zachovaly profesionálně. Nebylo to však nic platné.

Velmi nás tedy urazilo, jak můžete někoho napadat, pomlouvat, očerňovat a atakovat, když vlastně jediným viníkem je Váš vlastní chlapeček.
Pokud nezvládáte Vašeho chlapce, je spoustu možností, kde vyhledat odbornou pomoc, nebo jednoduše – změňte školku. Jsme rádi, že letošní školní rok pro naše Krtečky proběhne konečně v klidu, naše děti se nebudou bát chodit do školky a děti povede i nadále paní učitelka Hanka Sekeráková, Jitka Rottová a nově i asist. Květka Chárová.
Děkujeme ještě jednou Hance, že vše ustála a přejeme ještě hodně hezkých chvil po boku našich a dalších dětí místní MŠ.
Hanko, stojíme při Tobě a je nás dost!
M. Maňáková

Re: Díky Hani, že tu i nadále jsi!!

(Romana Veselá, 16. 9. 2014 10:48)

Velmi pěkně a decentně napsané. Potvrzuji z vlastní zkušenosti, že chlapec ostatní děti opravdu provokoval a napadal. Nikdy jsem si jako rodič nestěžovala (asi jsem měla) a "nechala to jen na učitelkách". Musím říci, že vždy vyřešily situaci na jedničku. Protože děti jsou prostořeké a hodně si pamatují, bylo by divné, kdyby paní učitelky děti proti chlapci nabádaly (jak jsem mezi řečí nejednou slyšela). Má dcera pokaždé na ulici na chlapce mává a zdraví ho, kdo by to čekal od dítěte, které je očkované, aby se s chlapcem nekamarádil??? Paní učitelce a vlastně všem přeji pevné zdraví, hodné spolupracující rodiče a mnoho tvůrčích nápadů, aby se naše děti nenudily. Romana Veselá

ohlédnutí za rokem 2013 - 14...

(Klára Humlová, 27. 6. 2014 16:26)

Zdravím všechny rodiče a děti ze třídy Žabiček. Předně moc děkuji Jiříkovo rodičům za pochvalu, kterou mi udělili:).
Jsem moc ráda, že se mnou byly děti spokojeny a hlavně, že jsme si všichni celý školní rok tak užili!! Bylo to krásné. Děti měly (až na vyjímku) velmi krásné kamarádské vztahy a pevný kolektiv. Také moje spolupráce s paní učitelkou Hankou byla naprosto perfektní, hodně jsem se od ní naučila a stejně, jako děti, mi bude i ona moc chybět.
Přeji všem dětem i rodičům krásné prožití prázdnin a v posledním předškolním roce jen samé radosti a bezstarostné chvíle plné úsměvů.
Klára

Slepičková

(Hana, 27. 6. 2014 8:45)

Dobrý den paní učitelko Kláro Humlová, chceme Vám touto cestou moc poděkovat za krásně strávený školní rok 2013/2014 pro našeho syna. Jako rodiče jsme byli velmi spokojeni s vaší výukou. Moc jste našeho syna naučila a tak nás strašně mrzí, že s ním nebudete při jeho posledním roce ve školce. S paní učitelkou Hankou Sekerákovou jste byli nejlepší duo učitelek z mateřské školky. Jelikož už nerozumíme tomu, co se v mateřské školce děje, tak nám nezbývá nic jen doufat, že nám paní učitelka Hanka Sekeráková zůstane. Přejeme hodně dětský úsměvů ve vašem novém působišti. Velké díky
Hana Slepičková a Jiří Čihoský

Velké díky

(Hana Slepičková, 21. 5. 2014 13:35)

Chci moc poděkovat paní učitelce Hance Sekerákové a paní učitelce Klárce Humlové za krásný výlet za poznáním po Stezce Sovy Rozárky. Ve svém volném čase se nám věnovali a za to jim patří velké díky. A samozřejmě děkuji za krásný diplom!

dopravní odpoledne

(Hana Švecová, 28. 4. 2014 17:56)

Děkuji všem paním učitelkám za bezvadné dopravní odpoledne. Opravdu se to moc povedlo :)

Nevděk

(Žigmondová Hana, 30. 5. 2013 20:27)

Děkuji paní učitelkám ze třídy včeliček a krtečků i tajemnému rytíři za krásný nevšední výlet na Nevděk.

Karneval

(Hana Žigmondová, 4. 3. 2013 18:29)

Ráda bych poděkovala všem paní učitelkám za školkový karneval.Myslím, že se vydařil. Užily si ho jak děti tak dospělý.

Děkujeme

Děkujeme:)

(Janošková Helena, 30. 6. 2012 21:57)

Velké díky učitelkám Jitce Dvořákové a Veronice Lorencové za první rok strávený ve školce.Klobouk dolů-celý rok je oblíkat,slíkat a hlavně všechny poslouchat:) to jejich proč?-několikanásobně:)
Hezké prázdniny přeje Vojtíšek a ostatní Berušky.

Rozloučení s předškoláky

(Hana Žigmondová, 21. 6. 2012 20:37)

Paní učitelko Sekeráková, paní učitelko Slunčíková loučení s předškoláky bylo nááádherné, bylo jiné, nápadité,prostě dotažené do posledního detailu.Děti byly šikovné vše zvládly na jedničku.

VELKÉ DÍKY

(Hana Žigmondová , 13. 3. 2012 16:52)

Děkujeme všem paní učitelkám za příjemně strávené sobotní odpoledne při dětském karnevalu. Ten letošní se obzvláště vydařil. Díky

Poděkování

(Hana Žigmondová , 6. 12. 2011 20:56)

Za sdružení rodičů děkuji i paní Chmárníkové za příspěvek do mikulášského balíčku. Její jméno se v poděkování u fotek z besídky neobjevilo.

Poděkování.

(Dana Bílková a Eva Říhová-Chmárníková, 24. 11. 2011 22:56)


Drahé opatrovnice,paní učitelky našich dětí. Byly jsme na první společné akci keramického vánočního tvoření. Chtěly bychom Vám tímto vzkazíkem poděkovat za hezké odpoledne strávené s našimi dcerkami a s rukama v hlíně. Poděkování patří hlavně pí.učitelce Rottové, že tuto akci připravila a také pí.ředitelce,že nás včas upozornila na tuto akci,která se nám i holčičkám moc líbila. Bílkovi a Chmárníkoříhovi.

Poděkování

(Zdeňka Mašková, 24. 11. 2011 19:47)

Poděkování paní učitelce H.Sekerákové a paní učitelce J.Rottové za bezvadnou přípravu a vystoupení dětiček na vítání občánků na Mú ve Žluticích.Velké poděkování patří i Všem dětičkám,ktéré tak krásně přivítaly nové občánky.Šikulky!!!!

Muzeum strašidel

(Michaela Maňáková, 3. 10. 2011 22:00)

Děkujeme paní učitelkám za krásný výlet plný dojmů a pro nás rodiče, obohacen o úžasné fotografie!! Něco tak kouzelného jsem dlouho neviděla! Hlavně to, jak naše dětičky usnuly vyčerpáni v autobuse :-))) Díky moc!